Feedback
Treningi • United Kravmaga Wrocław

Treningi

Sekcja Centrum (dla dorosłych) - ul. Tęczowa 79/81

Instruktor: Robert Tercjak (Expert 4), Leszek Budzowski (Expert 1), Michał Polański (Fighter 5), Adam Płusa (Fighter 3)

NABÓR DO GRUP POCZĄTKUJĄCYCH (D0) DLA DOROSŁYCH JEST OTWARTY! 
ZAPISY przez formularz: TUTAJ

 

Grupa D0 (Adam)

poniedziałek20:30-21:50
środa20:30-21:50

Grupa D0 (Robert)

wtorek20:30-21:50
czwartek20:30-21:50

Grupa D0 (Leszek)

wtorek7:00-8:20
czwartek7:00-8:20

Grupa D0 (Robert)

poniedziałek17:50-19:10
środa17:50-19:10

Grupa D1-D2 (Robert)

wtorek17:50-19:10
czwartek17:50-19:10

Grupa D5-Fighter (Robert)

poniedziałek19:10-20:30
środa19:10-20:30

Grupa D3-D4 (Michał)

wtorek19:10-20:30
czwartek19:10-20:30

Grupa D2-D3 (Robert)

poniedziałek20:30-21:50
środa20:30-21:50

Grupa D0 (Leszek)

wtorek20:30
czwartek20:30

Sekcja Centrum Kids/Junior - ul. Tęczowa 79/81

Instruktor: Joanna Wójciak (Expert 2)

NABÓR DO GRUP KIDS/JUNIOR !
TRWAJĄ ZAPISY NA WRZESIEŃ 2021!
Zapisy przez formularz: KLIK

Grupa KIDS (6-9 lat)

środa18:00-18:50

Grupa JUNIOR (10-13 lat)

środa19:00-19:50

Sekcje Centrum - Kids/Junior - ul. Tęczowa 79/81

Instruktor: Joanna Wójciak (Expert 2)

NABÓR DO GRUP KIDS/JUNIOR !
TRWAJĄ ZAPISY NA WRZESIEŃ 2021!
Zapisy przez formularz: KLIK

Grupa KIDS (6-9 lat)

sobota10:00-10:50

Grupa JUNIOR (10-13lat)

sobota11:00-12:00

Grupa JUNIOR (10-13 lat)

sobota12:00-13:00

Sekcja Centrum - Kadet - ul. Tęczowa 79/81

Instruktor: Joanna Wójciak (Expert 2)

Nabór do grupy KADET (14-17 lat) !
TRWAJĄ ZAPISY NA WRZESIEŃ 2021!

wtorki i czwartki godz. 16:30

Zapisy przez formularz: klik

 

Grupa Kadet D1-D2

wtorek17:50-19:10
czwartek17:50-19:10

Grupa Kadet D3-F1

wtorek19:10- 20:30
czwartek19:10- 20:30

Sekcja Centrum (dla dorosłych) - Braniborska 57 (EZN)

Instruktor: Leszek Budzowski (Expert 1)

Grupa Zaawansowana

poniedziałek20:00-21:30
środa20:00-21:30

Grupa Zaawansowana

wtorek20:00-21:30
czwartek20:00-21:30

Sekcja Centrum (dla dorosłych) - pl. Orląt Lwowskich 2a (LO XII)

Instruktor: Robert Tercjak (Expert 4)

Grupa Zaawansowana

wtorek18:30-20:00
czwartek18:30-20:00