Feedback
Szkolenia • United Kravmaga Wrocław

Szkolenia

Nasze propozycje treningowe:

Regularne Treningi Grupowe – podstawową formą korzystania z naszych szkoleń jest uczestnictwo w sekcjach United Krav Maga Wrocław według harmonogramu zajęć. Adepci regularnie uczą się nowych technik Krav Maga oraz utrwalają wcześniej poznane. Uczymy również taktyki walki czyli sposobu zachowania się w sytuacji zetknięcia się z agresją. Oznacza to, że trenujemy jak zapobiegać i unikać zagrożeń oraz jak podejmować właściwe decyzje w stresie. Uczestnictwo daje możliwość rozwoju osobistego poprzez zdawanie egzaminów na stopnie szkoleniowe United Krav Maga i kontynuację edukacji w bardziej zaawansowanych grupach. 

Kursy Samoobrony dla Kobiet –prowadzimy dwu miesięczne kursy samoobrony dla kobiet. Jest to unikalne szkolenie z zakresu procedur bezpieczeństwa i samoobrony przeznaczony dla każdej kobiety bez względu na wiek, kondycję i wcześniejsze doświadczenia sportowe i życiowe. Więcej informacji w zakładce DLA PAŃ

Trening Indywidualny – oferta skierowana dla osób, które zainteresowane są treningiem personalnym sam na sam z instruktorem lub w bardzo małych grupach. Może być to jednorazowy trening lub regularne zajęcia. Ilość i tematyka treningów oraz godziny zajęć zależą od indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta.

Seminaria City Extreme oraz CQB/CQC – treningi dodatkowe wyłącznie dla uczestników regularnych treningów grupowych lub osób, które są w trakcie odbywania bądź po ukończeniu Kursu Samoobrony wspomnianego powyżej. Podczas tych zajęć trenujemy techniki i taktykę walki w innych miejscach niż sala gimnastyczna takich jak klatka schodowa,korytarz, przejście podziemne, park, pub, autobus, tramwaj, pociąg i inne. Wszystko po to by zbliżyć nasz trening do realizmu, aby mieć przygotowanie do właściwej reakcji w wysokim stresie (HSRT – High Stress Reaction Training).

Szkolenia Tematyczne – organizowane przez Instytutu Krav Maga Wrocław dla adeptów sekcji lub z inicjatywy grupy osób chcących nabyć wiedzę z określonego tematu szkoleniowego. Podstawowo jednodniowe około 3-godzinne. Istnieje również możliwość zorganizowania cyklu szkoleń dla danej grupy osób.Przykładowa tematyka tego typu szkoleń to: podstawowa wiedza z zakresu samoobrony, obrona przed uzbrojonym agresorem, techniki i taktyka interwencji, ochrona osób trzecich, techniki militarne Krav Maga.
Oferta kierowana do:
-grupy klientów indywidualnych
-służb mundurowych takich jak Policja, Służba Więzienna, Straż Graniczna, Straż Ochrony Kolei, Straże Gminne, Służby Ochrony
-instytucji
-firm