Feedback
Treningi • United Kravmaga Wrocław

Treningi

Sekcja Centrum - Grupy Poranne - ul. Kruszwicka 26/28

Instruktor: Leszek Budzowski (Expert 1), Adam Płusa (Fighter 2)

NABÓR DO SEKCJI PORANNYCH !
ZAPRASZAMY NA TRENINGI OTWARTE! 
5 października godz. 7:00
6 października godz 7:00
ZAPISY PRZEZ FORMULARZ GOOGLE: TUTAJ

Grupa D0 (ZAPISY!)

poniedziałek7:00-8:20
środa7:00-8:20

Grupa D0 (ZAPISY!)

wtorek7:00-8:20
czwartek7:00-8:20

Sekcja Centrum (dla dorosłych) - ul. Kruszwicka 26/28

Instruktor: Robert Tercjak (Expert 4)

NABÓR DO GRUP DLA DOROSŁYCH
ZAPRASZAMY NA TRENING OTWARTY 21 WRZEŚNIA 2020!
godz. 17:50
ZAPISY PRZEZ FORMULARZ GOOGLE: TUTAJ

Grupa D0 (ZAPISY!)

poniedziałek17:50-19:10
środa17:50-19:10

Grupa D5-Fighter

wtorek19:10-20:30
czwartek19:10-20:30

Grupa D1-D2

poniedziałek20:30-21:50
środa20:30-21:50

Sekcja Centrum Kids/Junior - ul. Kruszwicka 26/28

Instruktor: Joanna Wójciak (Expert 2)

NABÓR DO GRUP KIDS/JUNIOR !
ZAPRASZAMY  NA TRENING PRÓBNY! NABÓR TRWA!
Kids godz. 18:00
Junior godz 19:00
ZAPISY PRZEZ FORMULARZ GOOGLE: TUTAJ

Grupa KIDS (6-9 lat)

środa18:00-19:00

Grupa JUNIOR (10-13 lat)

środa19:00-20:00

Sekcje Centrum - Kids/Junior - ul. Kruszwicka 26/28

Instruktor: Joanna Wójciak (Expert 2)

NABÓR DO GRUP KIDS/JUNIOR !
ZAPRASZAMY NA TRENING PRÓBNY! NABÓR TRWA!
Kids godz. 10:00
Junior godz 12:00
ZAPISY PRZEZ FORMULARZ GOOGLE: TUTAJ

Grupa KIDS (6-9 lat)

sobota10:00-11:00

Grupa JUNIOR (10-13lat)

sobota11:00-12:00

Grupa JUNIOR (10-13 lat)

sobota12:00-13:00

Sekcja Centrum - Kadet - ul. Kruszwicka 26/28

Instruktor: Joanna Wójciak (Expert 2)

Nabór do grupy KADET (14-17 lat) !
Zapraszamy na trening próbny! NABÓR TRWA!

ZAPISY przez formularz google: TUTAJ

 

Grupa Kadet D0 (Nowy nabór)

wtorek18:00 -19:30
czwartek18:00 - 19:30

Grupa Kadet D1-F1

wtorek19:30 - 21:00
czwartek19:30 - 21:00

Sekcja Centrum (dla dorosłych) - Braniborska 57 (EZN)

Instruktor: Leszek Budzowski (Fighter 5)

Grupa D0 (nabór zamknięty)

poniedziałek20:00-21:30
środa20:00-21:30

Grupa D2+D3+D4

wtorek20:00-21:30
czwartek20:00-21:30

Sekcja Centrum (dla dorosłych) - pl. Orląt Lwowskich 2a (LO XII)

Instruktor: Michał Polański (Fighter 4)

Grupa D1+D2

wtorek19:30-21:00
czwartek19:30-21:00

Grupa D0

wtorek18:00-19:30
czwartek18:00-19:30