Feedback
Treningi • United Kravmaga Wrocław

Treningi

Grupy Kadet dla młodzieży - ul. Poznańska 48/80 budynek 25

Instruktor: Joanna Wójciak (Expert 3), Magdalena Wieczerzak (Fighter 5)

Nowa grupa dla młodzieży (14-17 lat) 

START: 13 marca 2024

Zapisy przez formularz: ZAPISZ SIĘ

Grupa D0 (start 13 marca)

poniedziałek 17:50-19:05
środa 17:50-19:05

Grupa Kadet D1

wtorek17:50-19:05
czwartek17:50-19:05

Grupa Kadet D1-D5

wtorek17:50-19:05
czwartek17:50-19:05

Grupy dla dorosłych - ul. Poznańska 48/80 budynek 25

Instruktor: Robert Tercjak (Expert 5), Leszek Budzowski (Expert 2), Michał Polański (Expert 1), Adam Płusa (Expert 1))

Grupa D0

poniedziałki 20:30-21:45
środy20:30-21:45

Grupa D0

wtorek 19:10-20:25
czwartek 19:10-20:25

Grupa D0

wtorek20:30-21:45
czwartek20:30-21:45

Grupa D1 (Adam)

poniedziałek 17:50-19:05
środa17:50-19:05

Grupa D0+D1+D2 (Adam)

wtorek 8:30-9:45
czwartek 8:30-9:45

Grupa D2 (Leszek/Michał)

poniedziałek 20:30-21:45
środa 20:30-21:45

Grupa D2+D3 (Leszek)

wtorek 20:30-21:45
czwartek 20:30-21:45

Grupa D3 (Adam)

poniedziałek 19:10-20:25
środa 19:10-20:25

Grupa D3 (Michał)

wtorek 19:10-20:25
czwartek 19:10-20:25

Grupa D3 (Leszek/Michał)

poniedziałek 17:50-19:05
środa 17:50-19:05

Grupa D2+D3 (Leszek)

wtorek 17:50-19:10
czwartek 17:50-19:10

Grupa D2+D3 (Leszek)

wtorek19:10-20:25
czwartek19:10-20:25

Grupa D4 (Michał)

wtorek17:50-19:05
czwartek17:50-19:05

Grupa D5 (Adam)

poniedziałek20:30-21:45
środa20:30-21:45

Grupa D5+F1 (Michał)

wtorek20:30-21:45
czwartek20:30-21:45

Grupa D3+D4+D5 (Leszek)

wtorek7:00-8:15
czwartek7:00-8:15

Grupa F1-F5 (Robert)

poniedziałek19:10-20:25
środa19:10-20:25

Grupy Kids/Junior dla dzieci - ul. Poznańska 48/80 budynek 25

Instruktor: Joanna Wójciak (Expert 3)

Nowe grupy KIDS (6-9 lat) oraz JUNIOR (10-13 lat) !
Nabór na rok szkolny 2023/2024!

Nabór otwarty do grup w poniedziałki, środy, piątki i soboty

Zapisy przez formularz: ZAPISZ SIĘ

Grupa KIDS (6-9 lat)

poniedziałek18:00-18:50
środa18:00-18:50
piątek18:00-18:50
sobota9:00-9:50
sobota10:00-10:50

Grupa JUNIOR (10-13 lat)

poniedziałek17:00-18:50
poniedziałek19:00-19:50
środa19:00-19:50
piątek19:00-19:50
sobota11:00-11:50
sobota12:00-12:50